logo
 
(050) 153-29-89
rus ukr
М
а
г
а
з
и
н
Ф
е
с
т
и
в
а
л
ь
Yoga
Йога-центр "Yoga IF School" - йога для всіх!
Ми чекаємо вас за адресою: вул.Зв'язкова  
Безкоштовний Йога Марафон

Йога – це практика, що існує вже більш ніж тисячу років, а останнім часом вона стає все більше і більше популярною у повсякденному житті багатьох людей.

У чому ж секрет такого широкого визнання й захоплення цією методикою? Йога дає можливість знайти свій баланс, а це дуже важливо, оскільки дисбаланс негативно впливає на всі аспекти нашого життя.

Якщо ви ще досі ставите собі питання і не розумієте, чим ця сукупність фізичних, ментальних та духовних прийомів краща за інші, звичні для нас, вправи, тоді пропонуємо дізнатися більше про користь йоги та зануритися глибше в її таємничий світ разом з YogaIFSchool 21 липня на Йога Марафоні в YogaIFSchool STS, вул. Стуса 35А, м. Івано-Франківськ. Початок об 11:00.

Провідні інструктори YogaIFSchool, та безпосередньо Юрій Сулик – засновник школи, автор методики adaptive holistic YOGA, а також гість з Києва – Анна Оксимець.

Не пропустіть свій шанс стати красивішими, здоровішими, і весело та з користю провести свій день!

План Йога-Марафону:

11:00-11:30 – Вітальне слово від організаторів Йога Марафону.

11:30-11:45 – Презентація від лікаря центру інноваційної медичної косметології та естетики FineLine.

11:45-12:15 – Левченко Ігор. «Налаштування на практику, дихальна розминка».

12:15-12:45 – Інна Сідлярчук. «Суглобова динамічна практика».

12:45-13:45 – Цільовий тренінг від Анни Оксимець. Тема: "Освоєння стійок на руках, передпліччях". Презентація методики.

13:45-14:00 – Розіграш подарунків від партнерів Йога Марафону.

14:00-15:00 – Цільовий тренінг від Юрія Сулика. Тема: "Внутрішні практики в роботі із тілом Введення в специфічні елементи типу банд/мудр".

Родзинкою Йога Марафону стане сеанс релаксації під звуки «живих» музичних інструментів.

На усіх зареєстрованих учасників чекає розіграш цінних призів від партнерів Йога Марафону.

Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/2mmS0e8

До зустрічі на Йога Марафоні!

6 причин для регулярних занятть йогою під керівництвом професійного тренера:

1. Йога знімає стрес.

Ми часто можемо впіймати себе на тому, що від напруги натягнуті, мов струна. Чинниками стресу може бути будь-що: швидкоплинність часу і те, що ми нічого не встигаємо, насичений графік, нереальні цілі та завдання тощо. Практика йоги допомагає полегшити напругу і контролювати її таким чином, щоб вона не впливала згубно на наше життя. Навіть якщо ви над цим не замислювалися чи не вірите у це, але стрес паралізує і обмежує нас. Повірте, перенавантаження не приносить нам ніякої користі. Для декого навіть цей один аргумент буде достатнім, щоб почати займатися йогою.

2. Йога покращує сон.

Стрес також тісно пов’язаний із безсонням та іншими розладами сну. Від цього страждає дуже багато людей. Не маючи змоги повноцінно поспати вночі, вони намагаються рятувати себе різними способами, зокрема снодійними ліками. А що, якби спробувати якісь більш природні методи вирішення цієї проблеми? Йога допомагає позбутися стресу та розслабитися. Відповідно сприяють кращому сну і відпочинку. Варто зазначити, що окрім цього, заняття йогою покращують вироблення мелатоніну.

3. Йога дарує відчуття щастя.

Чому ті, хто мають регулярне фізичне навантаження зазвичай щасливі? Чи може йога сприяти хорошому настрою?

Звісно, ніхто не може постійно бути веселим та радісним, протезаняття цією практикою можуть допомогти досягнути стану спокою та гармонії.

Більше того, йога сприяє підвищенню рівня серотоніну, а це дуже важливий гормон, оскільки він відповідальний за наш хороший настрій. Якщо ви почуваєтеся нещасними і не знаєте цьому причини, то, можливо, варто почати займатися цією практикою. І тоді ви зрозумієте, що ваша проблема має просте рішення.

4. Йога продовжує тривалість життя.

Варто присвятити лише 15 хвилин щоденно і насолоджуватися всіма згаданими вище позитивними результатами. Проте це ще далеко не все: завдяки йозі ви зможете жити довше!

Це дуже важливий аспект практики: вона запобігає виникненню та розвитку дегенеративних захворювань. Такі недуги “висмоктують” нашу енергію, скорочують тривалість життя і роблять його менш повноцінним.

5. Йога допомагає зосередженню уваги.

Здатність концентруватися відіграє надзвичайно важливу роль, оскільки зосередженість дозволяє краще навчатися, ефективно сприймати інформацію і навіть покращує пам’ять. Також завдяки йозі ми можемо ефективніше вирішувати проблеми. Звісно, багато хто вважає, що будь-які фізичні вправи мають аналогічну дію, але насправді саме йога – це та практика, яка передбачає обов’язкову концентрацію уваги, відповідно зміцнюючи і розвиваючи її.

6. Йога дарує здоров’я.

Практика йоги поліпшує стану хребта (вправи знімають біль, підвищують гнучкість, виправляють поставу) та оптимізує роботу внутрішніх органів (спеціальні вправи йоги впливають на внутрішні органи, що покращує їх функціональний стан).