logo
 
(050) 153-29-89
rus ukr
М
а
г
а
з
и
н
Ф
е
с
т
и
в
а
л
ь
Yoga
Йога-центр "Yoga IF School" - йога для всіх!
Ми чекаємо вас за адресою: вул.Зв'язкова  
З днем Святого Валентина

У багатьох з нас після новорічних свят залишились чудові враження від несподіваних та приємних сюрпризів. Подарунок – важливий прояв любові до близької людини та уваги до її особистих вподобань. Як приємно чути «це найкращий подарунок, який я коли-небудь отримував (ла)!».

Щоб створити для близьких незабутнє свято, подумайте заздалегідь, що ви будете дарувати коханим на цей День Святого Валентина (а це вже так скоро!). Закінчились ідеї?

Справді, нелегко обрати те, що дійсно сподобається, не буде банальним та запам’ятається. Жодних запальничок, трусів і статуеток-янголів! Сьогодні набувають популярності незвичні подарунки, як от вертоліт на пульті, річна підписка на улюблений журнал, татуювання або… подарунковий сертифікат!

Йога-центр пропонує порадувати Вашу половинку, придбавши сертифікат, який згодом можна використати на оплату будь-яких послуг центру. Відомо, що більшість людей, розчаровуючись непотрібними подарунками, віддає перевагу грошовим презентам. Сертифікат – це можливість обрати щось до душі, але також це стимул спробувати нове – такий подарунок обов’язково сприйметься з вдячністю та радістю, бо не речі, а враження залишають найтепліші спогади в пам’яті!

Будьте оригінальними завжди і в усьому з yogaifschool.com

P.S. Не сумнівайтесь, що подруга теж буде просто в захваті від такого сюрпризу на 8 березня!:)