logo
 
(050) 153-29-89
rus ukr
М
а
г
а
з
и
н
Ф
е
с
т
и
в
а
л
ь
Yoga
Йога-центр "Yoga IF School" - йога для всіх!
Ми чекаємо вас за адресою: вул.Зв'язкова  

Загальні протипоказання при заняттях йогою:

 
1.    Органічні ураження серця - некомпенсовані вади; пароксизмальна тахікардія; миготлива аритмія; аневризма аорти, дистрофія міокарда;
2.    Захворювання крові;
3.    Інфекційні ураження опорно-рухового апарату;
4.    Важкі черепно-мозкові травми, ушкодження хребта з незадовільною компенсацією;
5.    Нейроінфекції;
6.    Сильні порушення схеми тіла;
7.    Злоякісні новоутворення;
8.    Загальна тяжкість стану, коли ніякі дії практично неможливі, оскільки ведуть тільки до погіршення;
9.    Психічні розлади;
10.  Пограничні стани психіки;
 
 
Тимчасові протипоказання:
 
1.  Систематичний прийом великої кількості лікарських препаратів;
2.  Загострення хронічних захворювань;
3.  Післяопераційний період;
4.  Сильна фізична втома;
5.  Перегрів і переохолодження;
6.  Температура тіла вище 37 і нижче 36,2 градуси;
7.  «Повний» шлунок;
8.  Перебування в парній або сауні допустимо не раніше ніж через шість-вісім годин після практики асан, або за чотири години до неї;
 
 Місячні цикли у жінок не є протипоказанням до занять. Просто в ці періоди практика повинна бути ще більш м'якшою. Жінкам на час місячних не є бажаними всі силові і «стоячі» пози, інтенсивне скручування і прогини назад. Заборонені "перевернуті" асани.
 
 
Показання для занять йогою:
 
 З ціллю оздоровлення потрібно підходити дуже обережно, без надмірних навантажень!
 
 
1.  Проблеми з хребтом, включаючи остеохондроз, сколіоз, лордоз, кіфоз, грижі міжхребцевих дисків;
2.  Артрити і артрози суглобів;
3.  Синдром хронічної втоми; Тривога; Безсоння і поганий сон; постійне внутрішнє напруження; Психосоматичні наслідки тривалих стресів;
4.  Астения;
5.  Вегетосудинна дистонія;
6.  Функціональні порушення роботи внутрішніх органів;
7.  Хронічні проблеми із внутрішніми органами і т.п.
 
Правила центру: 
 
 
Діючі правила визначають порядок взаємовідносин між йога центром в особі п.п.Сулик Ю.Б., та відвідувачами. У всіх ситуаціях не розглянутих в діючих правилах, сторони повинні керуватись чинним законодавством України.
 
1. Центр працює згідно графіків занять, затверджених адміністрацією закладу. Точний розпорядок можна дізнатися в адміністрації центру, або на офіційних інтернет ресурсах. Керівництво клубу залишає за собою можливість зміни графіка роботи, про що повідомляє своїх клієнтів.
2. Перепусткою на заняття є картка абонементу, або оплачене заняття. Вартість одного заняття становить 60 грн. Стороннім особам заборонено перебувати в залі, роздягальнях, та інших приміщеннях центру без дозволу керівництва центру, або адміністрації.
3. Карткою абонемента може користуватися тільки власник картки. Третім особам передача картки заборонена. Картка має певний термін дії і залежить від типу абонементу. Є можливість разового переоформлення картки, але обов’язково в присутності власника картки. При втраті клубної карти, переоформлення виконується за рахунок клієнта. Вартість переоформлення становить 20 грн.
4. Абонементи діють по принципу «від дати до дати». Наприклад, місячний абонемент оформлений 1 вересня діє до 1 жовтня, оформлений 11 вересня, діє до 11 жовтня і т.д. Пропуски не компенсуються, і не переносяться на наступний місяць.
5. Можливе замороження картки, пов’язана з відпусткою, або довготривалою відсутністю, але не частіше чим раз в пів року і за завчасним, письмовим попередженням адміністрації, не менше чим за сім днів. Замороження можливе не більше 14 календарних днів.
6. Ключі від шафок не закріпленні ні за одним із учнів школи. Ключ надається при потребі на початку заняття і обов’язково повертається після заняття. За втрату ключа від шафи, винна особа несе матеріальну відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 20 грн.
7. В залі обов’язково потрібно займатися у змінному одязі, який зручний і відповідає типу занять. В залі займаються босоніж, або в шкарпетках. Для зручності пересування між іншими приміщеннями центру, можна брати змінне взуття.
8. Заняття в центрі проходять згідно графіків, затверджених адміністрацією. На заняття потрібно приходити без запізнень, бажано не пізніше, чим за 15 хв. до початку. Розклад занять може бути змінений адміністрацією.
9. До занять допускаються особи, які не мають медичних протипоказань до фізичних навантажень та практик йоги. Відповідальність за оцінку стану здоров'я лежить на клієнтові. Якщо існують сумніви в оцінці власного здоров’я, необхідно обов’язково проконсультуватися у лікаря! Персонал та адміністрація не несе відповідальності за пошкодження отримані клієнтом внаслідок неправильного виконання вправ або порушення вимог тренера і правил поводження під час тренування.
10. Заборонено відвідування занять центру в нетверезому стані, або в стані наркотичного сп'яніння, або під впливом будь-яких медичних препаратів, що притуплюють реакцію. В разі порушення даного пункту, адміністрація залишає за собою право відмовити клієнту у занятті.
11. Про забуті, втрачені або залишені без нагляду речі, а також за речі залишені в шафках, адміністрація відповідальності не несе.
12. На території йога центру заборонено:
• Відвідувати заняття при наявності інфекційних і застудних захворювань;
• Палити в приміщенні йога центру;
• Розпивати спиртні напої;
• Вживати анаболічні та наркотичні речовини;
• Споживання їжі в залі, та в роздягальнях;
• Самостійне використання музичного та іншого обладнання;
• Входити в службові та технічні приміщення, самостійно регулювати будь-яке інженерно-технічне обладнання;
• Заважати іншим відвідувачам центру, порушувати чистоту та порядок;
• Здійснювати відео- та фотозйомку на території центру без згоди адміністрації.
13. Клуб не несе відповідальності за будь-які технічні незручності, пов'язані із проведенням міськими комунальними службами сезонних профілактичних та ремонтно-будівельних робіт, а також за форс мажорні обставини.
14. В центр забороняється приносити будь-які види вогнепальної, газової та холодної зброї; вибухові, пожежонебезпечні, токсичні речовини; їжу та напої.
15. Адміністрація залишає за собою право вносити зміни та доповнення до цих Правил. Про будь-які зміни та доповнення клієнт буде письмово повідомлений під розпис.