Вплив йоги на сексуальне життя

Подібність 

У сексі та йозі багато спільного. Наприклад, прагнення до досягнення нового та концентрація на тілесних відчуттях. Спроба розслабитися і відпустити все зайве, щоб позбавитися від шарів цивілізації і повернутися до себе. Ви отримуєте стимул відкритися і більш тонко відчувати не тільки своє тіло, а й партнера. більш помітні зміни. Зникає бажання постійно тримати оборону або дбати лише про власне его.

Отже, чому секс і йога схожі?

  1. Те, що відбувається і в ліжку, і на килимку, впливає на наше життя.  
  2. Секс та йога перероджують. Йога допомагає набути природного зв’язку зі світом, не обмежуючись рамками, які ми самі і створюємо. Секс і переродження… Напевно, не дарма оргазм називають «маленькою смертю» («La Petite Mort»), чи не так?
  3. Притулок для себе. Нам усім потрібне місце, щоб усамітнитися. Йога дає простір, щоб позбутися напруги і глибоко проникнути в себе. Секс робить це двічі: ви отримуєте доступ до себе та до іншої людини. Дихання – ключовий фактор. Йога змушує Вас дихати. Правильне дихання позбавляє енергії, що «застрягла», і налаштовує організм на оптимальну роботу. Дихання несе потужну сексуальну енергію. Глибокіше дихання посилює оргазм і збільшує витривалість у чоловіків. Гібкість розуму і тіла. Найкращий секс із відкритості та неупередженості: все можливо. Крім того, фізичні здібності утримувати складні йогічні пози чудово позначаються на тривалості та різноманітності сексу.  
  4. Сила м’язів. Йога тонізує м’язи тазового дна, внаслідок чого покращується сексуальна чутливість та збільшується частота оргазмів.

Йога – це безліч як емоційних, так і фізичних переваг, які допоможуть зробити стосунки з партнером у спальні більш цікавими, повноцінними та осмисленими.

Секс і йога насолоджуються і тілом, і серцем, допомагаючи в житті і в любові. Використовуйте обидва інструменти для досягнення стану йо-ргазмічного блаженства.

Як йога може допомогти?

Ви вже знаєте, що йога зробить Вас більш гнучкими, підвищить м’язовий тонус, допоможе позбутися стресу, а може навіть досягти просвітлення. Але йога для сексу? 

Ось як це працює:

– Чуттєвість

На більш тонкому рівні, йога допоможе розвинути розуміння відчуттів Вашого тіла. Поза Собака мордою вниз, наприклад, вчить смакувати кожне відчуття в тілі, зокрема, під час сексу. Асана допомагає «заглибитися» в тіло і позбутися непотрібних думок, які заважають насолоджуватися досвідом, який Ви переживаєте – будь клас йоги, компанія друзів або постіль.

– Енергія

Підніміть руку, якщо Вам траплялося задрімати під час сексу, або Ви відчували збудження, але через втому хотілося тільки спати. За даними дослідження 2009 року, проведеного в Америці, більше третини жінок погоджуються, що втома негативно позначається на їх сексуальній активності. А в 2004 році клінічне дослідження Гарвардської медичної школи показало, що всього за вісім тижнів практики йоги вдома у «піддослідних», які страждають на хронічне безсоння, значно покращити якість сну. Зв’язок напрошується сам собою: практикувати йогу – краще спати – мати більше сексу.

– Поліпшення оргазму

Через спосіб життя, що сидить, тазові м’язи постійно знаходяться в здавленому положенні. На чисто фізичному рівні багато пози йоги, такі як Upavistha Konasana, сприяють збільшенню припливу крові до тазу. Коли людина відчуває оргазм, м’язи тазового дна набувають миттєвого контакту. У йозі м’яза тазового дна називаються moola bandha. У йозі є спеціальні вправи для їх зміцнення, схожі на ефект з вправами Кегеля.

– Конкретні пози

Ось дві з багатьох поз йоги, які можуть допомогти отримувати більше задоволення від сексу:

Upavistha Konasana 

 Сядьте на підлогу, ноги широко. М’язи ніг активуються, пальці та колінні філіжанки спрямовані вгору. Нахиліть тулуб вперед настільки, наскільки дозволить Вам тіло. Затримайтеся в положенні і зробіть від 5 до 10 глибоких вдихів.

Baddha Konasana 

 Сядьте, зігніть і розведіть ноги, ступні стикаються. Дотримуючись великих пальців ніг, покладіть тулуб вперед над вашими ногами (спина злегка округлена). Затримайтеся в положенні та зробіть від 5 до 10 глибоких вдихів. Переваги: ​​допомагає позбутися розладів сечостатевої системи. Зміцнює матку. Знімає дратівливість, занепокоєння та втому.

P.S.Індійське дослідження стверджує, що йога може допомогти у вирішенні проблеми передчасної еякуляції.